TETAŞ | Tekirdağ Taşımacılık A.Ş. Hakkımızda

Kurumsal > Hakkımızda

Tekirdağ Taşımacılık . Kurumsal Bilgileri


Tekirdağ Taşımacılık Tekirdağ'da faaliyet gösteren 320 ortağın iştiraki ile Aralık 2012 tarihinde kurulan bir firmadır.

TETAŞ (Tekirdağ Taşımacılık )'ın öncelikli hedefi, Tekirdağ'da bulundan özel Halk otobüsleri'ni, Tekirdağ halkı ve ziyaretçileri tarafından kabul görecek ve yaygın olarak kullanılacak şekilde işletmektir.

Tekirdağ Taşımacılık (TETAŞ) 'ın Yönetim Kurulu Başkanı İlyas KÜÇÜKMİDİL, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Recep NİŞANCI'dır. Merkez ofis adresi: Ortacami mah. Belediye cad. No:15 Kat:4 Tekirdağ'dır

TETAŞ; Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinde, ulaşım organizasyonunu koordine ederken, tüm çalışanlarımızın ve paydaşlarımızın ortak katılım ve çabaları sonucu, sunulan hizmetlerden duyulan memnuniyeti sağlamak ve sürekli kılmak amacıyla, belirlemiş olduğumuz politikamızın gereklerini yerine getirmeyi taahhüt eden, teknolojik gelişmeler doğrultusunda kendini yenileyen ve müşteri odakli hizmet anlayışını benimseyen bir firmadır.

İşletme Anlayışımız

  • Tekirdağ'da bulundan özel Halk otobüsleri'ni, Tekirdağ halkı ve ziyaretçileri tarafından kabul görecek ve yaygın olarak kullanılacak şekilde işletmek.
  • Yolcuların gereksinimlerine sürekli karşılık vererek, yeniliklere adapta olarak sürekli kendini yenileyen, büyüyen bir firma olarak hizmet etmek.
  • Tüm yolcuların fiziksel ve psikolojik gereksinimlerini de dikkate alarak yüksek seviyede güvenlikle hizmet etmek.
  • Yolcu memnuniyeti ve yolcuya yardımın ilgi odağı olduğu modern bir hizmet sistemi kurmak.
.

Kurumsal

Facebook'ta Tetaş